Kırgın Çiçekler Dizisi oyuncuları, konusu ve bilinmeyenler

0
359

Kırgın Çiçekler Dizisinin Konusu
16 yaşında üvey babasının tacizine uğrayan Eylül, babası cezaevinde olan Songül, ailesini ve servetini kaybeden Cemre, yetimhanede aile özlemi içinde büyüyen Kader, gayri meşru doğduğu için annesi tarafından yetimhaneye verilen Meral ve hepsinin evi olan bir yetimhane. Kırık hayatların, arkasında kimseleri olmadığı için tek başlarına mücadele verenlerin hikâyesi Kırgın Çiçekler.

Üvey babasının tacizini annesine bile inandıramayınca yetimhaneye gelmişti Eylül. Burada ise ona inanlar, annesinden daha çok onu sahiplenenler olacaktı. Ailesi yerinle koyduğu insanların da desteğiyle üvey babası Kemal’i şikayet etmişti. Geçtiğimiz sezon final bölümünde sonunda mahkeme sonlanmış ve Kemal 2 yıl hapse mahkum edilmişti. Eylül’ün bütün hayatı boyunca çektiklerine ödemeyecekti ama en azından Kemal’in suçu kanıtlanmıştı. Annesi ona inanmamıştı ama o mücadele etmişti. Ancak kaybetmeyi kabul etmeyen Kemal’in kızlara son bir oyunu daha vardı. Kızları, görmemeleri gereken bir cinayeti gördükleri için onları arayan adamlara yerlerini söyledi.

Yetimhanenin müdür yardımcısı Feride ve kızların öğretmeni Toprak’ın nişanından dönen kızların ise hiçbir şeyden haberi yoktur. Gece yataklarında uyurken evlerine giren adamlar tarafından vuruldular.

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin yaptığı dizinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu yazıyor. Yeni sezonda ise son bölümden sonra kızların yaşayıp yaşamayacağı ve gidişatın nasıl bir değişime uğrayacağı merak konusu.

Oyuncular
Yeni sezon öncesi karakterleri ve dizideki rollerini biraz hatırlayalım:

1.Özgür Çevik – Toprak
Kırgın Çiçekler - Tolga Çevik27 Mayıs 1981, Ankara doğumlu olan oyuncu, 35 yaşında ve 1.81 boyunda. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümünde okurken aynı zamanda müzik eğitimine devam eden oyuncu, 2004 yılında katıldığı Akademi Türkiye yarışmasıyla tanındı. Yabancı Damat dizisindeki Niko rolüyle şöhret kazanan Özgür Çevik, bir dönem Kiraz Mevsimi’nde de rol aldı. Kırgın Çiçekler oyuncularına Toprak karakteriyle yer alan oyuncu, kızların gittiği lisenin öğretmenini canlandırıyor. Toprak, iyi niyetli, dürüst, biraz da aksi biri. Aynı zamanda Feride’nin nişanlısı.

Öğrencilerini seven ve onlar ile etkin iletişime sahip bir öğretmendir. Feride’nin üst komşusu olan Toprak öğretmen gönül ilişkisi yaşamaktadır. Kadınlara yönelik duygularını dışa çok vuramadığı için nişanlısı ile aralarında yüz güldüren sahneler oluştursa da iyi niyetli, sevecen biridir.

2. İpek Karapınar – Feride
Kırgın Çiçekler - İpek Karapınar20 Mart 1984 tarihinde doğan oyuncu, 32 yaşında ve 1.65 boyunda. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde keman eğitimi alan oyuncu, televizyon hayatına Köprü dizisiyle giriş yaptı. İpek Karapınar, daha sonra Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi Pusu, Küçük Sırlar gibi dizilerde yer aldı. Oyuncu, Kırgın Çiçekler oyuncularına Çocuk Esirgeme Kurumu Müdür Yardımcısı Feride’yi canlandırarak dahil oldu. Hayatın çok sert davrandığı 5 kızın yaralarını sarmak ve onlara umut aşılamaya çalışan biri. Tabi bu süreç onunda değişime uğramasına sebep olacak.

Çalıkuşu edasındaki Feride idealist bir öğretmendir. Yetimhanede müdür yardımcılığı yapmaktadır. Zengin bir ailenin kızıdır ama kendi ayaklarının üzerinde durmak için çaba sarf etmektedir. Yetimhanedeki kızlara ‘Kırgın Çiçekler’ olarak seslenmektedir. Kızların kendi ayaklarının üzerinde durarak hayata atılmalarını istemekte onlara yardımda bulunmaktadır. İşini severek icra etmektedir. İlk nişanlısından aldatıldığı için ayrılır bu durum onda güven duygusu yaratmış olsa da daha sonrasında üst komşusu olan Toprak öğretmene gönlünü kaptırmış ve nişanlanmıştır.

3.Biran Damla Yılmaz – Eylül
Kırgın Çiçekler - Biran Damla Yılmaz28 Haziran 1997 tarihinde doğan Biran Damla Yılmaz, 19 yaşında ve 1.71 boyunda. 2013’te oyunculuk kariyerine başladı ve halen konservatuvarda eğitim görüyor. Kırgın Çiçekler oyuncularına Eylül karakterini canlandırarak dahil olan oyuncu, üvey babası tarafından tacize uğradığı annesi tarafından kabul edilmeyip yetimhaneye teslim edilen bir genç kızı oynuyor. Annesi arkasında olmamasına rağmen Eylül, üvey babası Kemal’in tehdit ve tacizlerine boyun eğmiyor ve onu şikayet ediyor. Çünkü masum olduğunu biliyor, suçlu olan ve utanması gereken o değil.

Dizinin ana karakterlerinden olan Eylül 16 yaşında güzel bir genç kızdır. Annesinin bir yıl öncesinde Kemal ile evlenmesiyle hayatında zor günler başlamıştır. Kemal’in kendisine karşı rahatsız edici tavırlarını bir süre sonra tamamı ile fark ederek durumdan oldukça mutsuz ve huzursuz olmaya başlar. Okulda yakın arkadaşına durumu anlatır ve annesine bunları söylemesi gerektiği söylemini doğru bularak durumu annesine anlatır. Annesinin kendisini yurda vermesi ile hayal kırıklığına uğrayan genç kız bir yandan annesini o adamın sevgisizliğinden kurtarmak için gözünü açmaya çalışırken bir yandan kız kardeşi Büşra’ya iyi abla olmaya çalışır bir yandan da Kemal’den kurtulmaya çabalar.

4.Gökçe Akyıldız – Songül
Kırgın Çiçekler - Gökçe Akyıldız30 Ekim 1992, Sinop doğumlu olan Gökçe Akyıldız, 24 yaşında ve 1.62 boyunda. Bir Tutam Baharat isimli filmle oyunculuk kariyerine başlayan oyuncu, Hayat Devam Ediyor, Fatih Harbiye gibi dizilerde de rol aldı. Kırgın Çiçekler oyuncuları arasına Songül karakteriyle dahil oldu. Songül, babası cezaevine girdikten sonra annesi yeniden evlenen ve üvey babası onu istemediği için yetimhaneye bırakılan bir kız. Yaşadıklarından dolayı sert mizaçlı. Ancak sevgisini kazanan insanlara da oldukça duyarlı ve düşünceli.

16 yaşında olan Songül 4 yaşında iken annesini kaybeder. Babasının cezaevinde olması nedeniyle akrabaları tarafından da bakılmak istenmeyince yetimhaneye verilir ve uzun süredir yetimhanede anne ve baba sevgisinden uzak bir şekilde yaşamak zorunda kalır. Sert mizaçlı, haksızlığa tahammül edemeyen bir yapısı vardır. Güçlü bir yapıda olduğunu sergilemeye böylece kendine kalkan oluşturmaya çabalasa da iç dünyasında oldukça duygusal bir yapısı vardır.

5.Hazar Motan – Cemre
Kırgın Çiçekler - Hazar Motan13 Aralık 1990, Ankara doğumlu olan Hazar Motan, 26 yaşında ve 1.72 boyunda. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim Tasarımı okuyan oyuncu, Diğer Yarım, Paşa Gönlüm gibi dizilerde rol aldı. Kırgın Çiçekler oyuncularına ise Cemre karakterini canlandırarak dahil oldu. İlk bölümde yetimhanedeki kızlara yukarıdan bakan ve okulun popüler kızlarından olan Cemre, ailesini kaybettikten sonra yetimhaneye gitmek zorunda kalır. Servetini kaybettikten sonra zengin arkadaşlarının onu aşağılaması ve yetimhanedeki kızın sahiplenmesiyle daha iyi bir insan olmaya başlar. Ancak sevgilisi Gökhan’ı trafik kazası sonucu kaybettikten sonra iyice bunalıma girmiştir.

Zengin bir ailenin bir kızı olarak dünyaya gelmiştir. Diğer kızlardan oldukça farklı bir hayatı olsa da yaşadığı olay onu da diğer kızlar ile aynı noktaya getirmiştir. İyi bir okulda eğitim alan kendine güvenen ve varlıklı bir hayat süren Cemre babasının işlerinin bozulması ile farklı bir kulvara geçmeye başlamıştır. Babasının iflas eşiğine gelmesi ve bunu kaldırmaması ile bir gece intihar etmeyi düşünürken karısı Melek tarafından durdurulma çabasına tanık olmuştur. Karısının elinden almak istediği silah yanlışlıkla ateşlemiş karısını vurmuştur. Seslere uyanan Cemre salonda annesinin kanlar içindeki bedeni ile karşılaşmıştır. Bu sürede babası kafasına sıktığı tek kurşunla hayatını sonlandırınca Cemre için bambaşka bir hayat başlamış ve kendini evlerinin karşısındaki yetimhanede bulmuştur. İlerleyen zamanlarda babasından bir kız kardeşi olduğunu öğrenip hayatta tek başına olmadığına seviniyor.

6.Arif Diren – Güney
Kırgın Çiçekler - Arif Diren1991 yılında doğan Arif Diren, 25 yaşında ve 1.79 boyunda. Sen Kimsin filminde canlandırdığı Çaycı Selim karakteriyle tanınan oyuncu, Sil Baştan dizisinde de Tunç karakterini oynadı. Kırgın Çiçekler oyuncularına Güney karakteriyle dahil oldu. İlk bölümden beri Songül’ü savunan ve koruyan Güney karakteri kolejdeki zengin arkadaşlarına göre daha farklı biri. Songül’le arasındaki şaşkın halleri yüzlerde gülümseme yaratan Güney karakterine Arif Diren güzel uyum sağlamış.

7. Çağla Irmak – Kader
Kırgın Çiçekler - Çağla Irmak1997 doğumlu olan oyuncu, 19 yaşında ve Bizim Evin Halleri, Ferhunde Hanımlar dizilerinde oynayan Hülya Gülşen Irmak’ın kızı. Daha önce Bizim Evin Halleri dizisinde annesiyle birlikte rol alan Çağla Irmak, Kırgın Çiçekler oyuncularına Kader karakteriyle dahil oldu. Küçük yaşta annesi Banu tarafından terk edilen Kader, yıllarca aile özlemi içerisinde büyüyen bir kız. Seneler sonra annesi Banu’ya kavuşsa da, annesinin hatalarıyla hala mücadele etmekte. Annesi Banu’nun aynı zamanda Güney’in babası Ekrem’le gizli bir ilişkisi var.

Diğer kızlar gibi 16 yaşında olan genç kız doğduktan sonra un çuvallarına bırakılmıştır. Neriman Hanım Kader’in annesinin teyzesi olmaktadır. Kader’i müdireliğini yaptığı yurda alır ve Kader burada büyümeye başlar. İyi niyetli, uysal bir kızdır. Affedici olmayı ve annesinin onu sevmesi en büyük isteğidir.

8.Aleyna Solaker – Meral
Kırgın Çiçekler - Aleyna Solaker5 Aralık 1992 tarihinde doğan Aleyna Solaker, 24 yaşında ve 1.68 boyunda. Genç yaşta mankenlik ve oyunculuk yapmaya başlayan oyuncu, Kuş Dili, İşte Benim ve Altındağlı dizilerinde rol aldı. Kırgın Çiçekler oyuncuları arasına Meral karakterini canlandırarak dahil oldu. Meral, gayri meşru doğduğu için yetimhaneye bırakılan yıllar sonra annesi Seher ile karşılaşan bir kız. Ancak Seher’in geçmişindeki insanlar onun yakasını bırakmadığı için Seher ve Meral’in kavuşmasıyla ayrılması bir olur. Meral karakteri, özellikle dizinin 41. bölümde Kutsi’den düet teklifi alması ve söylediği şarkılarla sosyal medyada çok konuşuldu.

“Sesi nasılmış ki?” diye merak edenler sakın ayrılmasın, yazının sonuna sizler için bir video bıraktık.

Dünyaya gayrı meşru bir çocuk olarak gelir. Annesinin gece hayatında para kazanması sebebi ile küçükken yurda verilir. Giyimi, süsü çok sever. Bulunduğu koşullardan memnun değildir ve bunlardan kurtulmak ister. Annesine kavuşmuş olsa da öldürülür kendisi de komadan sağ olarak çıkar.

9. Nil Keser – Defne
Kırgın Çiçekler - Nil Keser25 Mart 1995 tarihinde doğan Nil Keser, 21 yaşında ve 1.71 boyunda. Genç yaşta oyunculuk eğitimi alan genç yıldız, Çılgın Dershane filmiyle ilk oyunculuk tecrübesini edindi. Kırgın Çiçekler oyuncularına ise Defne karakteriyle dahil oldu. Zengin ve popüler bir kız olan Defne aslında Cemre’nin en yakın arkadaşı. Ancak Cemre servetini kaybettikten sonra ona karşı küçümseyici tavırlarda bulunuyor. Babası Tevfik’i trafik kazası sonucu kaybeden Defne, ölmeden önce babasından, Cemre’nin ailesinin servetini onların çaldığını öğreniyor. Ancak bu durumu hala Cemre’ye itiraf etmiş durumda değil.

Dizinin başından beri yetimhanede olan kızlardan asla haz etmemektedir. Şımarık, kendini beğenmiş bir kız profilindedir. Cemre’nin aile ortamı henüz var iken samimi arkadaşı idi. Cemre’nin ailesini kaybetmesi ve varlığının kalmaması ile yetimhanede yer almaya başlaması ile onunla da hiçbir şekilde muhatap olmamaya başlamıştır. Sonrasında kendisinin de meğer sevmediği yetimhanedeki kızlar gibi olduğunu öğrenir. Çünkü ikiz kardeşi Serkan ile birlikte Nazan tarafından evlatlık edinmiştir.

10. Mehmet Aykaç – Serkan
Kırgın Çiçekler - Mehmet Aykaç25 Nisan 1992 yılında Hatay doğumlu olan oyuncu, 24 yaşında ve 1.75 boyunda. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera ve Koro Şarkıcılığı bölümünden mezun. Müzik ile ilgilenen oyuncu aynı zamanda lisanslı bir futbolcu. Son olarak Sil Baştan dizisinde Mete rolünü canlandıran Mehmet Aykaç, Kırgın Çiçekler oyuncularına Serkan karakteriyle dahil oldu. Defne’nin ikiz kardeşi olan Serkan, Defne’nin aksine zengin olduğu için diğer insanları küçümsemeyen birisi. Dizinin ilk bölümünden beri Kırgın Çiçekleri koruyan Serkan, Eylül’ü sevmekte.

Eylül’ün erkek arkadaşıdır. Varlıklı bir ailenin çocuğu olan Serkan Nazan’ın evlatlığıdır. Kendisi ve ikiz kardeşi Defne bunu çok sonrasında öğrenmiştir. İyi niyetli, yardımsever bir karaktere sahiptir. Annesi ile görüş farklılıklarını açık bir dil ile her ortamda dillendirebilmektedir. Eylül’ü de çok sevmektedir .

11. Cansu Fırıncı – Kemal
Kırgın Çiçekler - Cansu Fırıncı16 Mart 1982’de Ankara’da doğan oyuncu, 34 yaşında ve 1.75 boyunda. Urfalıyam Ezelden isimli dizide canlandırdığı Recep karakteri ile ön plana çıkan sanatçı, Akasya Durağı, Dila Hanım gibi dizilerde yer aldı. Kırgın Çiçekler oyuncularına Kemal karakteriyle dahil olan Cansu Fırıncı, Eylül’ün üvey babasını canlandırmakta. Kemal, Eylül’ü taciz etmesi, eline geçen her fırsatta kızları tehdit etmesi ve yaptığı dolandırıcılıklarla oldukça kötü bir karakter. Kemal son bölümlerde, Defne’nin annesi Nazan’ın Gökhan’a çarpıp öldürdüğünü görmüş ve onu tehdit ederek para sızdırmıştı. Mesude bunu öğrendiğinde boşanma kararı almıştı.

12.Derya Artemel – Mesude
Kırgın Çiçekler - Derya Artemel21 Ekim 1980 tarihinde doğan oyuncu, 36 yaşında ve 1.62 boyunda. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan oyuncu, Zerda dizisinde Sıla karakterini canlandırarak tanınmaya başladı. Aliye, Fikrimin İnce Gülü, Bitmeyen şarkı gibi dizilerde de yer alan oyuncu, Kırgın Çiçekler oyuncularına Mesude karakteriyle dahil oldu. Eylül’ün annesi olan Mesude, Kemal’in Eylül’ü taciz ettiğine inanmamış onu yetimhaneye vermiştir.

Eylül’ün annesi olan Mesude kendisinden beş yaş küçük olan Kemal’e aşık olur. Gözü ondan başka bir şey görmeyen Kemal’i kaybetmek istemeyen genç kadın kendi kızından bile vazgeçecek bir psikolojide kendini bulur. Kocasının kendisini çok sevdiğine kendisini inandırır. Bu da kocasının asla kendinden vazgeçmeyeceği düşüncesini pekiştirmiş olur. Kızının söyledikleri karşısında öz kızını suçlayarak kocasının yalanlarına inanıp evladına zor günler yaşatan bir kadın olur. Üç çocuk annesi duyguları ve aklı arasında yaşadığı karmaşıklığı çözümlemek için kendi içerisinde hesaplaşmalar yaşar.

13. Veda Yurtsever İpek – Nazan
Kırgın Çiçekler - Veda Yurtsever İpek1969 yılında doğan Veda Yurtsever, 47 yaşında ve 1.67 boyunda. Zengin Kız Fakir Oğlan, Sen Kimsin gibi film ve dizilerde rol alan Mahir İpek’le evli ve bir oğlu var. Üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk hayatına başlayan sanatçı, İki Aile, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Beyaz Karanfil gibi dizilerde rol aldı. Kırgın Çiçekler oyuncularına Nazan karakteriyle dahil olan oyuncu, Defne ve Serkan’ın annesini canlandırmakta. Kendini beğenmiş ve insanlara yukarıdan bakan bir hali olsa da Nazan, bazı olaylarda yetimhanedeki kızlara yardımı da dokunan bir karakter.

Kırgın Çiçekler Oyuncularından biri de Nazan karakteridir. Yetimhanenin semtlerine taşındığı ilk günden beri rahatsızlığını her koşulda dile getirmiştir. Yetimhanede kalan kızları hor görmekte ve nefret etmektedir. Kötü niyetli bir kadın olan Nazan aile dostlarının kızları Cemre’nin mirasını da çalmıştır. Her koşulda kızlar ile uğraşmayı başaran Nazan oğlu Serkan’ın Eylül ile olan arkadaşlığından da çok rahatsızdır ve hiç istememektedir.

Diziden Ayrılan ama Unutulmayan Karakterler:
Gökhan – Furkan Andıç

Kırgın Çiçekler - Gökhan Furkan AndıçCemre’nin sevgilisidir. Maddi durumları iyi değildir. Gökhan’ın annesi Cemrelerin evinde hizmetçilik yapmıştır. Başta Gökhan ve Cemre birbirinden hiç hoşnut olmasa da daha sonraki süreçte sevgiye dönüşür. Cemre’ye ailesinin yokluğunda aile olmak için çaba sarf eder. Başarılı bir öğrencidir. Kolejde burslu olarak eğitim görür. Nazan’ın Cemre’nin mirasını çaldığını öğrendiğinde bu durumu Cemre’ye bildirmek için giderken Nazan tarafından öldürülür. Gökhan’ın ölümü Cemre üzerinde bir kez daha yıkım yaratır.

Emine – Birgül Ulusoy

Kırgın Çiçekler - Birgül Ulusoy

Gökhan’ın annesi olan karakter oğlu ile yaşam savaşı vermektedir. Oğlunun ölüm haberinden sonra kendini kolay toparlayamaz. Feride’nin de desteği ile yetimhanede yaşayan Gülcan adındaki küçük kız çocuğunu sahiplenir. Başlarda ikilem yaşayan acılı kadın küçük kıza annelik yapamayacağını düşünse de yine Feride’nin de kendine sağladığı manevi destek ile bunu başarır. Oğlu yerine koyduğu minik bir kız çocuğunu hayata kazandırmak için çabalar.

Tevfik – Erdal Bilingen

Kırgın Çiçekler - Erdal Bilingen

Nazan’ın kocasıdır. Aile dostlarının ölümü sonrasında kızlarına kalan mirasa karısı ile birlikte el koymuştur. Bu durumdan rahatsızlık duyan Tevfik karısının tüm zorlamalarına karşın Cemre’ye durumu anlatma kararı verir ve bunun için Cemre’ye gider iken karısı ile de yaptığı telefon konuşmasında dikkatini tamamen dağıtır. Geçirdiği trafik kazası sonrasında hayatını kaybeder.

Seher – Gökçe Yanardağ

Kırgın Çiçekler - Gökçe Yanardağ

Meral’in annesi olarak gelen Seher yaşam şekli sebebi ile kızıyla iyi bir hayat kurmak istese de bir türlü kurtulamaz. Abbas’ın kardeşi tarafından öldürülür.

Sadullah – Ruhi Sarı

Kırgın Çiçekler - Ruhi Sarı

Sevilen dizide Songül’ün babası Sadullah karakterine hayat veren Ruhi Sarı ölerek diziye veda etti.​

Dizide geçtiğimiz haftalarda da Eylül karakterinin annesi rolünde yer alan ve Mesude karakterine 77 bölümdür hayat veren Derya Artemel diziye ölerek veda etmişti.

Dizideki Diğer Oyuncular: Cenk (Yunus Emre Terzioğlu), Büşra (Esra Yılmaz), Aleyna (Dilara Mücahiroğlu), Merve (Seda Güngör), Sadullah (Ruhi Sarı)

Kırgın Çiçekler Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları:

Macide – Deniz Uğur

Kırgın Çiçekler - Deniz Uğur

Pazartesi akşamları atv’de ekranlara gelen ve yayınlandığı günden beri sevilerek izlenen Kırgın Çiçekler dizisine ünlü oyuncu Deniz Uğur dahil oldu.

5 yetimhane kızının zaman zaman duygusallaştıran zaman zaman da gülümseten hikâyesini konu alan Kırgın Çiçekler, 2 sezondur en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. 3. Sezon içinde ciddi hazırlıklar yapan dizi, kadrosuna aldığı başarılı oyuncular ile daha da güçleniyor. Seyircisine sürprizler yaşatmaya devam eden Kırgın Çiçekler’in bu haftaki bölümüne sevilen oyuncu Deniz Uğur katılıyor. Kırgın Çiçekler’e heyecan katacak bir rol ile dahil olan Uğur; “Böyle bir dizi de rol almak beni mutlu etti. Diziye sürpriz bir karakter ile giriyorum. Bakalım önümüzdeki bölümlerde neler olacak” dedi. Kabuk değiştirmeye devam eden dizinin gelecek bölümlerinde neler olacağı ise merakla bekleniyor.

Atv ekranlarında yayınlanan aldığı reytinglerle büyük bir başarı yakalayan Kırgın Çiçekler’de İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan ve Arif Diren gibi isimler rol alırken fenomen dizinin 3. sezonunda katılacak olan oyuncular da çok konuşulacak. Elde ettiğimiz bilgilere göre dizinin 3. sezonunda oyuncu kadrosuna 4 yeni oyuncu katılacak. Dizide Defne ve Serkan’ın öz annesi rolünde Melisa Sözen yer alacak, ikinci isim ise onları kardeşi genç ve güzel oyuncu Miray Akay olacak. Ayrıca Kader ve Cemre’ye erkek arkadaş rolünde Aras Aydın ve Gürbey İleri katılacak.

Melisa Sözen (Defne ve Serkan’ın Annesi)

Kırgın Çiçekler - Melisa Sözen

6 Temmuz 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Alican Yücesoy ile evlenmiş fakat 5 ay sonra boşanmıştır. Av Mevsimi, Çemberimde Gül Oya, Muhteşem Yüzyıl, Şubat ve Kış Uykusu gibi projelerde yer almıştır.

Miray Akay (Defne ve Serkan’ın kardeşi)

Kırgın Çiçekler - Miray Akay17 haziran 2000 doğumlu küçük oyuncu Ukrayna’da dünyaya gelmiştir. 1.65 boyunda ve 55 kiloda olan oyuncu Ela göz renginde ve yengeç burcudur. Minik oyuncu 20 Dakika dizisiyle tanınmıştır. Bitmyen Şarkı, Kelebeğin Rüyası, Benim Adım Gültepe ve Güneşin Kızları gibi projelerde yer almıştır.

Aras Aydın (Kader veya Cemre’nin Erkek Arkadaşı)
Kırgın Çiçekler - Aras Aydın2 Temmuz 1989 Eskişehir doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Kariyerindeki ilk dizisi Öğretmen Kemal’dir. Kiraz Mevsimi dizisinde Emre karakterini canlandırmıştır. 1.84 boyunda, 74 kilodadır. Saklı Kalan ve Şefkat Tepe gibi dizilerde rol almıştır.

Gürbey İleri (Kader veya Cemre’nin Erkek Arkadaşı)

Kırgın Çiçekler - Gürbey İleri13 Şubat 1988 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu Kadir Has Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Beşiktaş ve Galatasaray basketbol takımlarında 10 yıl kadar forma giymiştir. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mehmet karakteriyle tanınmıştır.

Kırgın Çiçekler Dizisi Fotoğraf Galerisi

Yorumla