Anneler Gününde annenizle yapabilecekleriniz

0
61

Annenle yapabileceğin 10 eğlenceli şey!
Bu anlamlı günde ona sadece hediye almakla kalmayıp, birlikte keyifli saatler geçireceğin aktiviteler yapmak istersen, işte sana seçenekler…

Anneler Gününde annemle nereye gitmeliyimAlışveriş yapın
Annenle alışveriş yapma fikri sana kâbus gibi gelebilir ama unutma ki, bugün Anneler Günü! Hiç değilse ona yılda bir gün, kızıyla birlikte gezme zevkini tattır. İnan ne kadar büyüdüğünü görmek, gözlerini yaşartacak!

Anneler Gününde annemle nereye gitmeliyimSinemaya gidin
Annenin uzun zamandır görmek istediği ama yoğun işleri yüzünden fırsat bulup gidemediği filme iki kişilik bilet alarak ona hoş bir sürpriz yapabilirsin. Çıkışta güzel bir cafe’de kahve ısmarlamayı unutma tabii!

Anneler Gününde annemle nereye gitmeliyimOkul arkadaşlarıyla sohbet edin
Annenin okul yıllarından bu yana görüşmediği arkadaşlarıyla bir organizasyon yapmaya ne dersin? Ama tabii bunu gizli yapmalısın ki, anlamı olsun.

Anneler Gününde annemle nereye gitmeliyimSandıkları karıştırın
Annenin artık içinde ne olduğunu bile unuttuğu sandığını boşaltmaya ne dersin? Kim bilir içinde neler vardır! Hatta eski kıyafetlerini modaya uydurarak yepyeni kıyafetler bile yaratabilirsiniz.

Anneler Gününde annemle nereye gitmeliyimPiknik yapın
İster sadece ikiniz, ister yakın arkadaşlarınızla, evden nevalelerinizi hazırlayıp, güzel bir piknik yerine yol alın! Daha sonra da yediklerinizi yakmak için küçük bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Anneler Gününde annemle nereye gitmeliyimMakyaj yapın
Ona birlikte makyaj yapmayı teklif edersen, buna bayılacaktır. Özellikle annenin zamanında moda olan makyaj stilleri konusunda ondan yardım alarak, farklı bir makyaj uygulayabilirsin.

Anneler Gününde annemle nereye gitmeliyimFarklı tatlar deneyin
Normal şartlarda annen mutfağa girip her zamanki muhteşem spesyalini yapacaktır ama eğer ona birlikte yeni tatlar keşfetmeyi teklif edersen, buna hayır diyemeyecektir.

Anneler Gününde annemle nereye gitmeliyimBirbirinize mektup yazın
İtiraflarınızı, kızgınlıklarınızı, mutluluklarınızı, kısaca ne hissediyorsanız, hepsini kâğıda dökün. Bu ikiniz için de hem çok rahatlatıcı, hem de çok eğlendirici olacak.

Anneler Gününde annemle nereye gitmeliyimEski Türk filmlerini izleyin
Bomboş bir günde evde Türk filmlerini izlemekten daha eğlenceli ne olabilir? Çayınızı demleyin, kahvaltınızı hazırlayın, televizyonun karşısına kurulun. Artık ne çıkarsa bahtınıza!

Anneler Gününde annemle nereye gitmeliyimÖrgü denemeleri yapın
İşte hem çok işe yarayacak hem de eğlenceli aktivitelerden biri daha. Alın çeşit çeşit merserize ipliklerinizi başlayın kafanıza göre örmeye… Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile!

Yorumla