Tatile gidemeyenler için İstanbul’dan yazlık mekanlar

0
121

Tatile gidemedim diye üzülmeyin! Bu mekanlarda kendinizi Ege sahillerinde hissedeceksiniz.

Tatile gidemeyenler için İstanbul birbirinden güzel manzaralarla farklı alternatifler sunuyor. İstanbul’un güzelliğini yaşatacak ve sizi bir kez daha kendine âşık edecek olan yazlık mekân seçeneklerine bir göz atın…

Tatile gidemeyenler için İstanbul'dan yazlık mekanlarMangerie
Bebek’in en gözde yerlerinden Mangerie terasındaki nefis manzarasıyla hemen herkesi kendine bağlıyor. Trafikten uzak olması da burayı daha da güzelleştiriyor. Manzarası kadar mutfağı da oldukça iyi olan Mangerie’nin müdavimi olabilirsiniz.

 

 

Tatile gidemeyenler için İstanbul'dan yazlık mekanlarRavouna 1906
Tarih kokan dekorasyonu ile Ravonua 1906, Taksim’de yer alıyor. Püfür püfür esen terası ve sabaha kadar bakıp doyamayacağınız manzarası ile sizi bekliyor. Bu güzel terasta yaz gecelerinde sevdiğinizle birlikte romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

 

 

Tatile gidemeyenler için İstanbul'dan yazlık mekanlarREAD – The Grand Tarabya
Tarabya’da bulunan READ, denize bakan kısmıyla sizi adeta bir tatil kasabasında hissettiriyor. Tatlı tatlı esen rüzgâr, keyfinize keyif katarken limonatalarınızı yudumlayabilirsiniz.

 

 

Tatile gidemeyenler için İstanbul'dan yazlık mekanlarErbap Patisserie & Cafe
Çengelköy’de yer alan Erbap, sıcak yaz günlerini güzelleştiren yerlerden. Ağız sulandıran lezzetleri de gönülleri fethediyor.

 

 

Tatile gidemeyenler için İstanbul'dan yazlık mekanlarThe House Cafe
Ortaköy’ün sevilen adreslerinden The House Cafe, Boğaz manzarası ile kendine âşık ediyor. Hem gecesi hem de gündüzü de keyifli olan bu mekân, yaz aylarınızı renklendirecektir.

 

 

Tatile gidemeyenler için İstanbul'dan yazlık mekanlarSpago – St. Regis İstanbul
Muhteşem terasında günbatımı bir başka olan Spago, Nişantaşı’nda yer alıyor. Kokteyllerinizi, içeceklerinizi yudumlarken keyfinizi ikiye katlayın. Özel akşamlarınızı burada daha da kusursuz bir hale getirebilirsiniz.

Tatile gidemeyenler için İstanbul'dan yazlık mekanlarMuhteşem terasında günbatımı bir başka olan Spago, Nişantaşı’nda yer alıyor. Kokteyllerinizi, içeceklerinizi yudumlarken keyfinizi ikiye katlayın. Özel akşamlarınızı burada daha da kusursuz bir hale getirebilirsiniz.

 

 

Tatile gidemeyenler için İstanbul'dan yazlık mekanlarAşşk Kahve
Kuruçeşme’de yer alan Aşşk Kahve’nin doğayla iç içe denize nazır konumunda kendinizi Çeşme’de hissedebilirsiniz. Bahçesi, ambiyansı ve yemekleri ile dört dörtlük bu mekân tarifsiz bir güzellikte

 

 

Tatile gidemeyenler için İstanbul'dan yazlık mekanlarSardunya Karaköy
Tophane’de yer alan Sardunya Karaköy, kapısından girdiğiniz andan itibaren etkileyen manzarası hiç ayrılmak istemeyeceğiniz bir mekân. İlgili servisi ve nezih ortamı ile de memnuniyet oranı yüksek.

 

 

Tatile gidemeyenler için İstanbul'dan yazlık mekanlarMihrabat Korusu
Kanlıca’da bulunan Mihrabat Korusu, muhteşem manzara ve lezzetli yemeklerin en iyi adreslerinden. Serin serin içeceğinizle yazın tadını çıkarın.

Yorumla