Doğa ile baş başa kahvaltı isteyenlere mekan önerileri

0
295

İş stresinden bir nebze de olsa uzaklaşabileceğiniz, yeşilliklerin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz en iyi 10 kahvaltı mekanını mutlaka not edin…

İstanbul’un gürültüsünden ve stresinden kaçmak için hafta sonları sevdiklerinizle ve ailenizle doğada baş başa kahvaltı keyfi yapabilir ve taze mevsimlik ürünlerle kendinize bir ziyafet çekebilirsiniz. İşte doğa ile baş başa kahvaltı yapmak isteyenlere öneriler…

Doğada kahvaltı için en uygun mekanlarAytepe Tesisi – İzmit
Yemyeşil bir doğa ile kucak kucağa olan Aytepe, çevredeki dağları görebileceğiniz tepelik bir alanda bulunuyor. Aytepe’de yer alan tesiste muhlama ve doğal lezzetlerden oluşan kahvaltıya doyum olmuyor.

Doğada kahvaltı için en uygun mekanlarPoyraz Sahil Restaurant – Poyrazköy
Anadolu Kavağı’nın ilerisinde bulunan Sahil Restaurant, balık ve deniz ürünleri ile meşhur olmasının yanında leziz kahvaltı menüsü ile de ziyaretçilerini ağırlıyor. Denizin dibinde yer alan restoran doğa ile iç içe bir kahvaltı keyfi sunuyor.

Doğada kahvaltı için en uygun mekanlarKaramandere Saklı Göl Sosyal Tesisleri – Şile
Köy kahvaltısı ile meşhur olan Karamandere, Şile’de gölün kenarında doğal güzelliklerin içinde huzurlu saatler vadediyor. Bölgede ayrıca mangal ve piknik yapılacak alanlar da bulunuyor.

Doğada kahvaltı için en uygun mekanlarİstanbuldere Restaurant – Sapanca
Orman içerisinde yer alan ve şelaleye karşı konumlanan İstanbuldere Restaurant, börek çeşitleri ve lezzetli yöresel malzemeleri içeren köy kahvaltısı ile sizi şölene davet ediyor.

Doğada kahvaltı için en uygun mekanlarNatürköy – Sapanca
Dere kenarında bulunan Natürköy, Sapanca’nın ideal kahvaltı mekânları arasında bulunuyor. Şahane atmosferi yanında zengin kahvaltı seçenekleri ile de beğeni topluyor.

Doğada kahvaltı için en uygun mekanlarStella – Polonezköy
Polonezköy’ün sevilen adreslerinden olan Stella kendin pişir kendin ye konseptinin yanında güzel kahvaltısı ile de hafta sonları doğanın tadını çıkarabileceğiniz bir mekân. Yeşillikler içinde konumlanan Stella, ev yapımı ürünleri ile leziz bir kahvaltı vadediyor.

Doğada kahvaltı için en uygun mekanlarLeonardo – Polonezköy
Polonezköy’ün meşhur noktalarından olan Leonardo, hafta sonlarına özel brunch’ları ve zengin kahvaltı menüsü ile köyün en kalabalık kahvaltı mekanları arasında yer alıyor.

Doğada kahvaltı için en uygun mekanlarBeyaz Bahçe – Cumhuriyetköy
Beykoz’daki Cumhuriyetköy içerisinde yer alan Beyaz Bahçe, doğanın keyfini sürmek isteyenleri ağırlıyor. Serpme kahvaltısı ile ünlü olan mekân kuş sesleri arasında bir keyif vadediyor.

Doğada kahvaltı için en uygun mekanlarGreenline – Ağva
Ağva’da dere kenarında bulunan Greenline Otel, zengin açık büfe kahvaltısı ile müdavimlerini ağırlıyor. Burası doğanın kucağında dere kenarında keyif yapmak için birebir.

Doğada kahvaltı için en uygun mekanlarYoros Cafe – Anadolu Kavağı
İstanbul’u boydan boya gören eşsiz manzarası ile Yoros Cafe, hafta sonu serpme kahvaltı yapmak isteyenler için ideal. Kahvaltıdaki ev yapımı lezzetler, muhteşem manzara ile daha enfes bir hal alıyor.

Yorumla