Ünlüler ve hobileri

0
229

Birbirinden ünlü isimlerin özel hayatlarında yapmaktan, biriktirmekten ve zaman ayırmaktan asla vazgeçemediği şeyler var. Mustafa Sandal ve Kadir İnanır gibi ünlüler özel koleksiyon yaparak; Necati Şaşmaz, Beyazıt Öztürk ve Özcan Deniz gibi isimler ise farklı sanat dallarıyla uğraşarak stres atıyor. Ata Demirer’in hobisi ise ilginç; güvercin beslemek! İşte ünlüler ve hobileri:

Acun Ilıcalı
PlayStation hastası Ünlü
Sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı’nın vazgeçilmezi PlayStation. Başta Galatarasaraylı Okan olmak üzere ünlü futbolcu dostlarıyla ekran karşısına geçen Ilıcalı, sabahlara kadar süren iddialı futbol maçları yaparak stres atıyor. Geçtiğimiz günlerde de Arda Turan ile kapıştı, kazanan Ilıcalı oldu.

Kadir İnanır
Kurbağa biriktiriyor
Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Kadir İnanır’ın en sevdiği hayvan; kurbağa! Nerede üzerinde kurbağa figürü bulunan bir eşya görse alan Kadir İnanır evinin bir odasını da sadece bu nadide koleksiyon için ayırmış.

Necati Şaşmaz
Ney çalıyor
Kurtlar Vadisi’nin Polat’ının ilgi alanı tasavvuf. Vazgeçilmezi ise ney. Ne zaman kafa dinlemek istese ney üflüyor.

Özcan Deniz
Tuval sevdalısı Şarkıcı
Özcan Deniz, boş vakitlerinde soluğu tuvalin başında alıyor. Birbirinden başarılı yağlıboya çalışmalarına imza atan Deniz, dostlarına da yaptığı tabloları hediye etmekten hoşlanıyor.

Cem Yılmaz
Beste yapıyor
Ünlü komedyen işlerinden arta kalan zamanını müziğe ayırıyor. Özellikle elektronik müziğe meraklı olan Cem Yılmaz, Levent’teki evine geçen yıl profesyonel bir müzik stüdyosu kurdu. Yılmaz, burada yakın arkadaşlarıyla birlikte besteler yaparak kafasını dağıtmaya çalışıyor.

Beyazıt Öztürk
Resim yapıyor
Beyazıt Öztürk’ün asıl tutkusu resim. Yağlıboya resim çalışmaları yapan Beyaz’ın bu işte oldukça başarılı olduğu söyleniyor.

Mustafa Sandal
Tutkusu saatler
Musti’nin iki tutkusu var. Bunlardan biri uçaklar diğeri de saatler. Hatırı sayılır bir saat koleksiyonu olan Mustafa Sandal, gittiği her ülkede mağaza mağaza dolaşıp, ilginç modeller beğeniyor. Sandal internet üzerinden de siparişle saat satın alıyor.

Ata Demirer
Vakti çatıda geçiyor
Hayvanları çok seven ünlü komedyen için güvercinlerin yeri ayrı. 50 tane güvercini olan Demirer, en güzel zamanlarını evinin çatısında, onlarla oynarken geçiriyor.

Hüsnü Şenlendirici
Helikopter topluyor
Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici’nin ilgi alanı maket oyuncaklar. Şenlendirici konser vermek ya da tatil yapmak için gittiği yerlerden özellikle helikopter maketi topluyor.

Yorumla