Serenay Sarıkaya’nın güzellik sırları

0
98

Başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya güzelliği ve fiziğiyle de dikkat çekiyor. İşte Sarıkaya’nın güzellik sırları…

Dizi ve sinema dünyasının genç yetenekleri arasında bulunan Serenay Sarıkaya başarılı oyunculuğu kadar güzelliği ile de adından söz ettiren ünlüler arasında. Kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Sarıkaya, güzellik ve stil ritüelleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. İşte Serenay Sarıkaya’nın güzellik ve stil sırları…

Serenay Sarıkaya'nın güzellik sırlarıBikram yoga yapıyor
Serenay Sarıkaya formunu bikram yogaya borçlu. Ortam sıcaklığı 30 ile 43 derece arasında olan odalarda yapılan ve sıcak yoga olarak da adlandırılan bu yoga türünde vücut kasları daha estetik ve dirençli hale geliyor.

Serenay Sarıkaya'nın güzellik sırları

Cilt güzelliği için nemlendiriciden vazgeçmiyor
Güzel oyuncu nemlendirici sürmeyi hiçbir zaman ihmal etmiyor ve her gün cildini düzenli olarak nemlendirdiğini söylüyor.

Serenay Sarıkaya'nın güzellik sırlarıCildini güneşten korumaya özen gösteriyor
Parlak ve taze cilt yapısını güneşin zararlı etkilerinden korumaya borçlu olduğunu belirten Serenay Sarıkaya güneş koruyucu ürünleri sürmeden dışarı adım atmıyor.

Serenay Sarıkaya'nın güzellik sırlarıSaçlarına düzenli maske uyguluyor
Serenay Sarıkaya cilt güzelliği kadar uzun ve dolgun saçlarıyla da dikkat çeken oyunculardan biri. Zeytinyağı, acı badem ve yumurtadan oluşan kürü düzenli olarak haftada bir kez uyguladığını söyleyen güzel yıldız, bu doğal maskenin saçlarına oldukça iyi geldiğini belirtiyor. 2 kaşık acı badem yağı, 1 kaşık zeytinyağı ve 2 yumurtadan oluşan bu maske saçta 1 saat bekletiliyor ve sonra saç ılık su ile durulanıyor.

Serenay Sarıkaya'nın güzellik sırlarıBronz allık kullanımını seviyor
Serenay Sarıkaya makyajında bronz tonları oldukça sık kullandığını belirtiyor. Gold ve bronz karışımı allığını elmacık kemikleri üzerine uygulayan güzel yıldız yanaklarını çekici hale getiriyor.

Serenay Sarıkaya'nın güzellik sırlarıBuğulu göz makyajından vazgeçmiyor
Güzel oyuncu buğulu göz makyajını en iyi taşıyan ünlü isimler arasında bulunuyor. Kahve farla bu etkiyi yaratan, alt-üst kirpiklerini ise siyah kalemle şekillendiren güzel oyuncu bu makyaj stili ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

Serenay Sarıkaya'nın güzellik sırlarıGöz makyajını sade ruj tercihleri ile tamamlıyor
İddialı göz makyajı yaptığı günlerde dudaklarında daha sade dokunuşlar tercih ettiğini belirten güzel yıldız, bej rengi ruj veya sade bir dudak parlatıcı ile makyajını tamamladığını belirtiyor.

Serenay Sarıkaya'nın güzellik sırlarıProfesyonel cilt bakımından vazgeçmiyor
Ünlü oyuncu cilt temizliği ve güzelliği için bakımın şart olduğunu düşünüyor. Her ay düzenli olarak profesyonel cilt bakımı yaptıran oyuncu bunun cilt güzelliğine önemli katkısı olduğunu belirtiyor.

Serenay Sarıkaya'nın güzellik sırlarıGeceleri cildini mutlaka temizliyor
Güzel yıldız davetler ve setler dışında ağır makyaj yapmadığını belirtiyor ve iddialı makyaj yaptığı günlerde ise cildini mutlaka derinlemesine temizleyerek cilt sağlığını koruyor.

Serenay Sarıkaya'nın güzellik sırlarıYürüyüş yapmayı ihmal etmiyor
Yoğun çalışma temposundan fırsat bulduğu günlerde mutlaka yürüyüş yaptığını belirten güzel oyuncu bunun kendisini formda tuttuğunu söylüyor.

Yorumla