Her güzel kızın bildiği 5 sır

0
110

Her daim güzel görünen ama aslında baktığınızda da öyle çok güzel olmadığını fark ettiğiniz insanlar var değil mi? İşte o insanlar aslında çok da güzel olmasa bile her daim bakımlı insanlar. Rutinlerinden şaşmayan ve bu nedenle de her daim güzel görünmeyi başaranların sırları ise hemen aşağıda.

Sık sık cilt bakımı yapmak
Siz güzellik için bol bol makyaj yapıyor her yeni çıkan ürünü hemen alıyorsunuz ve bunun güzellik için yeterli olduğunu düşünüyorsunuz ama o kadın her daim ayrı bir güzel duruyor nedense. Nedenini hemen söylüyoruz: Makyaja ayırdığı vaktin 2 katını cildine ayırıyor. O kadar sık ve kararında cilt bakımı yapıyor ki her zaman pırıl pırıl bir yüze sahip. Yani arkasında büyük bir emek var.

Güzellik sırlarıKirpiklerine varana kadar taramak
Siz saçınızı taramak konusunda bile yeterince bilinçli değilsiniz. Banyodan çıktığınızda ıslakken taranmanız gerektiğini, bunun saçlarınızı daha kıracağını biliyor, konu hakkında en temel bilgilerle hayatınızı devam ettiriyorsunuz. İşte siz saç tarama konusunda bile bu kadar hevesliyken, o kirpiklerini tek tek tarıyor. Bu nedenle gözlerine her baktığınızda gereğinden büyük ve ışıltılı görüyorsunuz. Üşenmeyin saçlarınızdan sonra kirpiklerinizi de tarayın.

Güzellik sırlarıCımbızla gezmek
Cımbız çoğu kadın için boş zamanları dolduran, bulmaca çözmek gibi bir aktivitedir. Cımbızla ya vakit geçirilir ya da artık yüz metre öteden görünen tüylerden kurtulmak için acil eylem düzenlenir. Bu nedenle her daim sadece sizin gözünüze takılan ama içinizi yiyen birkaç bonus tüyle gezersiniz. Oysa o her daim güzel görünen kadının gizli silahı cımbızıdır. Hiçbir zaman yanından ayırmaz ve büyük bir ustalıkla kimse görmeden o gizli tüyü alır. O nedenle her zaman kaymak gibidir.

Güzellik sırlarıSiyah nokta mesaisi yapmak
Şeytan ayrıntıda gizlidir. Bunu bilen güzel kadınımız her daim güzel görünmek için gecelerinin büyük zamanını televizyon başında değil ayna karşısında geçirir. Özellikle gören herkeste garip bir iç sıkıntısına neden olan siyah noktalar konusunda adeta ustalaşmıştır. En uygun aletler ve bakım malzemeleriyle onlardan tek tek kurtulur.

Güzellik sırlarıBol bol makyaj antrenmanı yapmak
Bir sürü makyaj malzemesi almak artık çok güzel görüneceğiniz anlamına gelmez. Onları nasıl kullanmanız gerektiğini bilmeli ve size en uygun kullanım konusunda da ustalaşmalısınız. Yüzündeki makyaj onun için yaratılmış gibi görünen kadınlar bu makyajı bulabilmek için çok çalışmıştır aslında. Siz de çalışın!

Yorumla