Bu yıl her yerde göreceğiniz 6 denim trendi

0
106

İzlerini moda ikonlarında şimdiden görmeye başladık…

Skinny jeanlerden düz kesimlere denimler hayatımızın en önemli parçalarından biri. Onsuz bir hayat düşünemiyoruz bile. Spor rahatlıktan şık günlük kıyafetlere birçok tarzın yapı taşı adeta. Üstelik bu sene farklı uygulamalarla daha da parlak bir sezon geçirecek. Şimdiden Kendal Jenner ve Sienna Miller gibi moda ikonlarında bunun izlerini görmeye başladık. Siz de hazırlığınızı yapmaya başlayın.

Patchwork denimler
Denim, jean, kot , pantolon ceket trendBu yıl vintage kotlardan yapılan ve oldukça büyük bir ilgi çekeceğine şüphe olmayan trend parçalı görüntüleriyle kalplerimizi çalacak patchwork denimler olacak. Henüz büyük moda markalarından bu konuda bir atılım gelmese de Bella Hadid bu pantolonla boy gösterdi bile.

İnci taneli kot pantolonlar
Denim, jean, kot , pantolon ceket trendİncilerin mi dökülür? Sorusuna yanıt olarak hayatımıza giren inci taneli kot pantolonlar bu senenin en gözde parçalarından biri. Büyük markaların koleksiyonlarında sık sık göreceğimiz bu kot pantolonlar, denimle nasıl şık oyunlar yapılabileceğinin en güzel örneği.

Kot ceketler
Denim, jean, kot , pantolon ceket trendSokak modasının vazgeçilmez parçası kot ceketler bu sene altın yılını yaşayacak. Bir süredir zaten yine çok gözde olan bu parçaları bu defa biraz farklı kullanacağız. Nasıl mı? Omuzlarımızı açarak. Omuzlarımızı açıkta bırakarak giyineceğimiz kot ceketler hem asi bir görüntüye hem de hafiften seksapele ulaşmamızı sağlayacak.

Kırmızı denimler
Denim, jean, kot , pantolon ceket trendBu sene yer gök kırmızı olacak diye bas bas bağırıyoruz. Bu durumda kot modasının bundan nasibini almaması düşünülemez. Dolayısıyla kırmızı kotlar bu sene çok moda. İki trendin bir araya gelmesinden ortaya güzel bir stil çıkıyor.

Dramatik fırfır paçalar
Denim, jean, kot , pantolon ceket trendİşte senenin iki dev trendinin bir araya gelerek ortaya son derece şaşalı bir stil çıkarmasına bir örnek daha. Bu yılın en baskın trendi fırfırlar kot pantolonların paçalarına taşınıyor ve ortaya iddialı bir parça çıkıyor.

İçi yünlü kot ceketler
Denim, jean, kot , pantolon ceket trendGeçmişten günümüze yeniden ışınlanan bir diğer kot trendi ise içi yünlü kot ceketler. Umarız eskilerinizi hala saklıyorsunuzdur. Çünkü bu sonbahar kıl herkesin sırtında yine bu ceketlerden olacak.

Yorumla