Sezonun Trendi “Pul Payet”

0
83

Payetli elbise denilince akla ilk gelen kelimeler; cazibe ve canlılıktır. Payetli elbise modelleri, girilen her ortamda dikkatleri üzerine çeken, gösterişli ve bir o kadar da kadına zarif bir görünüm veren elbise tasarımlarından biridir. Genellikle gece, özel bir davete veya eğlenceye giderken tercih edilen payetli elbise modelleri, yeni sezonda gündelik yaşantıda da sıklıkla göreceğiniz ve kombinlemek isteyeceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Pul payet elbise modelleri, ışıldamanızı sağlayacak en şık elbise kategorileri arasında bulunur. Yapısı dolayısıyla tek başına göz alıcı olmakla beraber canlı renklerle kombinlendiği zaman olağanüstü bir görünüm elde edilir. Payetli elbise modelleri; sıklıkla koyu renkler olan siyah, zümrüt yeşili, lacivert ve gümüş gibi renklerde yer alır. Ancak son zamanlarda üretimi artan payetli elbise modelleri, hemen hemen her yerde ve her renkte bulunmaktadır.

Payetli Elbise Modelleri İçin Kombin Önerileri

KeiKei payetli elbise modelleri, tek başına dikkati üzerine çeken parçalardır. Bu nedenle kombin yapılırken tercih edilen aksesuarların daha sade tutulması gerekir. Kombinin tamamlanması için gereken ilk unsur, ayakkabılardır. Pul payet elbisenin rengi canlı ve çok sayıda rengi barındırıyorsa ayakkabı tercihinde de renk cümbüşü olan bir ayakkabı yerine sade ve tek renk bir ayakkabı seçilmelidir. Özellikle ten rengiyle birleşen, soft tonlar payetli elbisenin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Payet işlemeli elbiseler, gündelik yaşantıda kullanılacak ise üzerine spor bir kot ceket veya trençkot alınabilir. Aynı zamanda altına düz renk veya payet elbisenin renginde giyilecek olan bir spor ayakkabı da günlük yaşantıda hem gösterişli hem de spor olmayı sağlayacaktır.

Payetli elbise Modelleri

Payetli elbise modelleri tercih edilirken dikkat edilmesi gereken diğer detaylardan biri de makyajdır. Doğru makyaj ile güzel görünmek ne kadar mümkünse yanlış tercih edilen bir makyaj ile şıklığın yerle bir olması da o kadar mümkündür. Payet gece elbiseleri, ağır ve göz alıcı bir görünüm ve bu sayede, elbiseleri giyen kişilerin üzerinde başka göz alıcı detay bulunmaması gerekir. Bunlardan en önemlisi de makyajdır. Dikkatin tek bir yere çekilmesi için makyajın sade tutulması ve nötr şekilde yapılması gerekir. Ayrıca payet gece elbiseleri tercih eden bir kişinin kullanacağı takılarda sade ve abartıdan uzak olmalıdır. Uzun payet gece elbiseleri ile sarkık ancak çok fazla taş ve parlaklık içermeyen küpeler tercih edilebilirken kısa ve daha çok gündelik yaşantıda kullanılan payet elbise modellerinde sarkık olmayan tek taş şeklinde küpeler tercih edilmelidir. Abartılı kolye ve diğer takılardan uzak durabilirsiniz.

Payetli elbise Modelleri

Parti ve eğlence gibi mekanlarda tercih edilen KeiKei payet gece elbiseleri tasarımlarında ise omuzdan açık, tek kol modelli elbiseler tercih edebilirsiniz. Bu şekilde dizayn edilmiş olan pul payet gece elbiseleri, eğlencenin dinamizmini yakalamayı ve hareket açısından daha faal olmayı sağlayacaktır. Payetin sezonda sıklıkla yer alması dolayısı ile payet gece elbiseleri fiyatları da tüketicinin gönlünü hoş edecek düzeydedir. Payetli elbise fiyatları, her bütçeye hitap edecek şekilde bulunmaktadır ve böylece şıklık elde etmek için çok para harcamaya gerek duyulmamaktadır. Peki, KeiKei payetli elbise nereden alınır?

Payetli Elbise Nereden Alınır?

“Payetli elbise nereden alınır? Payetli elbiselere nasıl sahip olabilirim?” gibi sorulara cevap arıyorsanız, KeiKei internet sayfasına göz atabilirsiniz. KeiKei internet sayfası üzerinden, payetli elbiseleri inceleyebilir, payet elbise fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve payet gece elbiseleri satın alabilirsiniz.

Yorumla