Erkekler ne ister, ne düşünür, ne bekler?

0
291

Erkeklerin gerçekten istediği ve size söylemediği şeyleri merak ediyor musunuz? İşte erkeklerin paylaşmadıkları bazı istekleri: Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri

“Gecenin ortasında uyanıp, birlikte çıplak kalmak ister”
İlişkilerin uzun sürmesini sağlayan iki şey vardır heyecan ve çıplaklık.. Gecenin 3’ünde uyanarak, çok ateşli bir rüya gördüğünüzü ve uyuyamadığınızı söylemenizi ister. Sonrası size kalmış…

“Birlikte biraz sıkıcı zaman geçirmek ister”
Erkekler kadınların aileleriyle birlikte iyi vakit geçirmekten zevk alır. Ancak bazen evde sevgilisi veya eşiyle yalnız kalıp koltukta tembellik etmek ister. Kanepede horlayarak uyumak, sadece TV izlemek, bilgisayar oyunu oynamak onun için ideal olabilir.

“Sevgilisinin veya eşinin kız arkadaşıyla dışarı çıkmasını ister”
Evet yalnız duymadınız.. En iyi arkadaşınızla dışarı çıktığınızda, evin havasından uzaklaşır, tazelenirsiniz. Eve mutlu dönersiniz, böylece eşiniz de mutlu olur. Unutmamanız gereken şey ise, bu sürenin normal sınırlarda olması.. Yoksa onu yerinde bulamayabilirsiniz…

“Çocukları tek başına idare etme şansı verilmesini ister”
Emin olun çocuğunuzun başına birşey gelmeyecek… Sadece birkaç metre yüksekliğe çıkıp, deli gibi koşturup, öğleyin de dondurma yemek babaların da hakkı..

“Tamirat yaparken kendisiyle ilgilenmenizi, nasıl becerikli olduğunu söylemenizi ister”
Sadece ampul değiştirdikten sonra bile, işini ne kadar iyi yaptığını söylemenizi ister. İş sonrası ona yapacağınız övgüler eşliğinde vereceğiniz soğuk içeceğe hayır demez. Sonrasında en zor işlerin üstesinden gelecek motivasyonu bulabilir.

“Süper kahraman ve çocuk olarak kalmak ister”Erkekler ne ister
Erkekler Ne İster? Erkekler kahramanlık filmlerine bayılırlar. Doğaları gereği bazen kahraman olmak bazen de eşinin kollarına sığınmak ister… Zaman zaman ona olan güveninizi göstermeyi, bazen de sıcak kucağınızı ona açmayı unutmayın…

“Arada rahatlatıcı spa masajı yapmanızı ister”
Zaman zaman rahatlamaya ihtiyaç duyarlar.. İpeksi, yumuşak ellerinizle onun rahatlamasına yardımcı olun.. Sonrasında dilerseniz o da size masaj yapabilir……….

“Sabah giyinirken ne kadar kilolu olduğunu söylemenizi istemez”
15 yıllık bir elbisenin içindekinin formda ve zayıf olup olmadığına kim dikkat eder? Erkeklere kilolu olduğunu söylediğinizde buna kızarlar. Seksi olduğunu söylemenizi isterler. Onun hala kilolu olduğunu düşünüyorsanız ona birlikte spor yapmayı önerebilirsiniz.

“Biraz küfürlü konuşmak ister”
Nerede ve ne zaman olacağı bilinmez. Çok önemli bir konu olmasa da bazen içlerinden küfürlü konuşmak isterler..

“Birisinin valizi taşımasını, kendisine yasakladığınız işleri yapmak ister”
Erkekler ne kadar güçlü, kuvvetli dururlarsa dursunlar, seyahate giderken valizleri birinin arabaya taşımasını, yatmadan önce onun için bir bardak su getirmenizi veya çoraplarını salona fırlatmayı isterler. Ayrıca, dizi izlemenizin size birşey kazandırmayacağını, bir iyilik yaptığınızda bunun size geri döneceğini bilmenizi de ister.

Erkeğin düşüncesini okuyunErkekler ne ister
Erkekler Ne Düşünür? Erkeklerin kafasından gerçekten neler geçtiği kadınlar için hep merak konusu olmuştur. İşte en kritik beş soru ve erkeklerin verdiği yanıtlar

Erkeklerin hepsi aynı cinsel fantezileri mi kurar? Ve bunlar nelerdir?
Erkeklerin fantezileri büyük ihtimalle düşündüğünüzden daha erkekçe. Bu fantezilerin içinde çoğunlukla birden fazla insan, yabancı maddeler veya Fransız hizmetçi kıyafetleri yer almıyor. Erkek cinsel fantezilerinde sıkı bir formül var : ateşli ve çılgın bir cinselliği olmaması gereken insanlarla yaşamak. Bu listenin içerisine platonik arkadaşlar, kız arkadaşlar, eşlerin yakın arkadaşları veya yatakta iyi olan eski kız arkadaşlar girebiliyor.

Erkekler partnerlerinin kendilerinden çok para kazanmasını umursarlar mı?
Evet. Bunu saklamaya çalışsalar veya önemsiz olduğunu söyleseler bile gerçekte bir kadının daha fazla para kazanması egolarına vurulmuş bir darbe gibi hissederler. Bunun yanında bütün evin geçimini sağlamak da hoşlarına gitmiyor. Bir başkasının finansal stabilitesinden sorumlu olmak onlar için büyük bir baskı haline geliyor.

Partnerimin beni aldattığını nasıl anlarım?
Erkekler Kadınlardan Ne Bekler? Buradaki en önemli nokta güvendir. Unutmayın ki partnerinize bu konuyla ilgili herhangi bir soru sorduğunuz zaman onun bağlılığını sorguluyorsunuzdur. Ve hiçbir zaman somut bir kanıtınız olana dek partnerinizin sizi aldattığına emin olamazsınız. Peki ya şüpheleniyorsanız fakat ispatlayamıyorsanız?

Size, klasik aldatma sinyallerini sıralayabiliriz: Erkekler ne ister
İşi olduğu için eve geç geleceğini söyler fakat aradığınızda onu ofiste bulamazsınız, cinsellik yaşamak veya yakınlaşmak istemez, sürekli kız arkadaşı veya bir iş arkadaşından bahseder, sizinle olmadığı zamanlarda nerede olduğu konusunda çok tepkili davranır…Fakat, yinede bunların hiçbirisi sadakatsizliğin göstergesi değildir. Partnerinizi suçlamadan önce genel olarak ilişkinizdeki güven meselesini sorgulayın. Gerçek ve güvenilir bir ilişkiye başlamadan önce hislerinizin ve birlikte nasıl yapabildiğinizin farkına varın. Bu kolay değil ama yapılmadı mümkün.

Güven hiçbir zaman kesin birşey değildir. Bizi hassas bıraktığı için çok değerlidir. Bunun yanında güven desteği hayattaki en zengin hazinedir. O yüzden duygularımız hakkında dürüst olma riskine değer, ne kadar acı vereceği önemli değil. İyi şanslar!

Erkekler ilk buluşma da cinsel birliktelik yaşayan kadınlar hakkında gerçekte ne düşünür? Gerçek şu ki ucuz biri olduğunuzu düşünür. Fakat, bunun kötü birşey olduğu söylenemez. Önemli olan sizin bir ilişkiden ne beklediğiniz. Partneriniz kendisinin bir istisna olduğuna ve karşınıza çıkan her erkekle yatağa girmediğinize inansa da bu davranış gelecekteki ilişkinizin çoğunlukla cinsellik üzerine kurulu olacağını gösterir. İlerde buluşmak için plan yaptığınızda sizi yemek masasının karşısında değil, üstünde hayal edecektir. Bunun yerine, biraz zaman vermeli ve birbirinizi tanımaya çalışmalı ve fiziksel yakınlığın zamanla oluşmasını sağlamalısınız. Bu konudaki tek istisna, eğer partneriniz önceden yakın arkadaşınız ise bu süreci daha kısa tutabilmenizin de doğru olduğudur.

Neden erkekler ayrıldıktan sonra geri dönerler?
Açık konuşmak gerekirse, erkeklerin ayrıldıktan sonra geri dönmesinin sebebi uzun zamandır yaşamadıkları birşeyle yüzyüze gelmeleri ve bundan dolayı telaşlanmalarıdır. Bir erkek, ayrıldıktan hemen sonra sizi aradıysa bilin ki size gerçekten değer veriyordu, hatasını anladı ve ilişkiyi düzeltmek için elinden geleni yapmak istiyor. Bunun yanında aylar sonra sizi ararsa, sizi gerçekten özlemiş olduğuna ve sizin ne kadar özel olduğunuzu anladığına inanın. Ama eğer sizi ayrıldıktan iki üç hafta sonra arıyorsa aldanmayın. Erotik ihtiyaçlarını karşılayacak birini bulamadığı için size geri dönüyordur. Telefon defterinizden adını silmenin vakti gelmiştir.

Yorumla